X
CALL CENTER 444 0 150 0 850 460 0 150
REZERVASYON
SORGULA

ODALARIMIZ

Standart Odalar

Toplam 117 oda, 252 kişi kapasitesi olan tesisin 97 tane Standart odası bulunmaktadır.

25 m2 olan her odasında balkon bulunmakla birlikte bahce katı ve üst kat olmak üzere ayrılan odalarımızın hepsi frenchbed ( doublebed ) veya twinbed ( iki ayrı yatak )seçenekleriyle iki kişilik konaklamalar için uygundur. Odaların tümü yetişkin ve çocuklarla konaklayabilmek için ilave yatak kullanımına müsaittir.

Her odada; balkon , direkt telefon, Uydu TV, Mini Bar, Split Klima, banyolarında ise; küvet, telefon, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Odalarda


Sac Kurutma Makinesi
Zemin Parke
Direkt Telefon
Uydu TV
Küvet
Split Klima
Telefon
Balkon
Mini Bar


Mini Suite Odalar

Toplam 117 oda, 252 kişi kapasitesi olan tesisin 17 tane Mini Suite odası bulunmaktadır .

30 m2 olan her oda bahce katında , balkonlu ve bahce manzaralıdır. Bu odalarda girişte oturma grubu ve frenchbed yatak ardından buyuk bir dolapla birkac kucuk basamakla ayrılmıs 3. kişilerin konaklamaları için yatak bulunmaktadır. Banyoları ise alt kattadır. En az 3 kişilik konaklamalar için uygun olan her oda yetişkin ve çocuklarla konaklayabilmek için ilave yatak kullanımına müsaittir.

Her odada; balkon ,direkt telefon, Uydu TV, Mini Bar, Split Klima, banyolarında ise; küvet, telefon, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Odalarda


Sac Kurutma Makinesi
Zemin Parke
Direkt Telefon
Uydu TV
Küvet
Split Klima
Telefon
Balkon
Mini Bar


Vip Home Odalar

Toplam 117 oda, 252 kişi kapasitesi olan tesisin 3 tane VIP Home odası bulunmaktadır

50 m2 olan VIP Home lar otelin denize en yakın en ön kısmındaki odalarıdır. Her biri zemin kat bahce ve ful deniz manzaralıdır.İcerisinde biri buyuk iki odası bulunan odalarda geniş salonu ve terası vardır. En az 3 kişilik konaklamalar için uygun olan her oda yetişkin ve çocuklarla konaklayabilmek için ilave yatak kullanımına müsaittir.

Her odada; balkon, direkt telefon, Uydu TV, Mini Bar, Split Klima, banyolarında ise; küvet, telefon, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Odalarda


Sac Kurutma Makinesi
Zemin Parke
Direkt Telefon
Uydu TV
Küvet
Split Klima
Telefon
Balkon
Mini Bar


Assos Eden Gardens Hotel

Assos-Küçükkuyu Sahilyolu Kozlualtı

Ayvacık / ÇANAKKALE

T (0286) 764 02 90

E info@assosedengardens.com
Düşünceleriniz bizim için önemli
Bizi Takip Edin