X
CALL CENTER 444 0 150 0 850 460 0 150
REZERVASYON
SORGULA

AKTİVİTELER

Plaj ve Aktivite


Assos Eden Gardens Hotel,Türkiye ve Dünyanın sayılı yerleri arasına giren kendine ait 300 Kişi kapasiteli Uzun Mavi Bayrak Ödüllü Plaj’a ve İskeleye Sahip olmakla beraber,bu bulunduğu konumu ve imkanlarını misafirlerine en iyi şekilde yaşatmaktadır.

Assos'un akvaryumu andıran serin denizinde ve içinizi ısıtan güneşinden faylanma olanakları sunmaktadır. Dilerseniz iskeleden yada kıyıdan girerek faydalana bileceğiniz denizin yanı sıra Kaydıraklı Açık Büyükler ve Küçükler için Havuzu, Kapalı Havuzu, Çocukların günlerini çeşitli aktivitelerle geçirip, yeni arkadaşlıklar edinebilecekleri Çocuk Klübü ve Çocuk oyun parkı, Sauna, Türk Hamamı, Fitness Center, Tenis Kortu, Mini Golf, Voleybol, Beach Voleybol, Oyun Salonu (Bilardo, Masa Tenisi, Tavla, Okey) ve Kano tatilinizi keyifle geçirmenize olanak sağlayan Aktivitelerde gününüze eşlik edecektir.

 Assos Nazlıhan Otel'de tekne & deniz tutkunu misafirlerimize bu tutkularını Assos’ta yaşamak istediklerinde bu enfes limanda bir mola verip geceleyebilmeleri için ücretsiz tonoz , elektrik ve su hizmeti verilmektedir.
Assos Eden Gardens Hotel

Assos-Küçükkuyu Sahilyolu Kozlualtı

Ayvacık / ÇANAKKALE

T (0286) 764 02 90

E info@assosedengardens.com
Düşünceleriniz bizim için önemli
Bizi Takip Edin